1 / 4
Topppp Ponudaaaa!
740 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 21:17

Тетово / Тетово

Odlicen invertar za kafana,skoro nov preubavi se masite i stolicite!
Videte na slikite!
Se prodavaat poradi zatvaranje na kafana i odenje vo stranstvo!
5masi x 60€ = 300€ masite
22stolici x 20€ = 440€ stolicite
Telefon za kontakt : 076-368-400 Vesna

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

VLaDe
Потврден огласувач
071275801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам