1 / 3
GOLF 4 DELOVI SHEPA
1.900 МКД
01.09.2022 20:46

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODAVAM SHEPA ZADNA DESNA ZA GOLF 4. SHEPATA E ORGINAL FABRICHKA SMENETA PO GRESKA (problem bese sajlata za racna) tel 070 820 491

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polo
Потврден огласувач
070820491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам