1 / 8
Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin
5.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 23:14

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2011

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin. Jas sum vtor gazda. Uvezena e od Italija vo 2015 i od togas ja vozam jas veke 7 godini.

Vo kolata nema nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, super e odrzuvana so navremeni servisi i vozena e domakinski.

Mnogu e ekonomicna i lesna za vozenje.

Avtomatik Tiptronik

Kontakt: 076303553 Zoran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
075252082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам