1 / 5
Prodavam drajveri BMS 4550
170 €
Цената е фиксна
08.08.2022 22:18

Автокоманда / Скопје

BMS 4550 novi nekoristeni
200 Evra za par
https://www.musikhaus-korn.de/de/bms-4550-l-1-hochtontreiber-80-w-8-ohm/pd/137022

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам