1 / 2
Citoren Jumper 2.5td
2.000 €
Цената не е фиксна
15.06.2022 20:04

Теарце / Тетово

Kombeto e vo ispravna sostojba, ima karoseriski zabeleski.
Motorot raboti perfektno i e servisirano.
Dozvoleno nosivost 1450kg

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Valon
Потврден огласувач
075425805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам