1 / 1
Kupuvam enduro kros do 1500 EVRA ponudete !
1.111 €
Цената не е фиксна
09.05.2022 14:19

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

125cc

Километри:

75000

kupuvam enduro kros
nebitno 2t ili 4t
ponudete na viber ili javete se 077 428 181

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам