1 / 8
Mercedes C220 CDI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 12:45

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava
-Mercedes c220 CDI
-2002 god W203 (105kw/143hp)
-reg do 22.10.2022 + zelen karton
-Avtomatik
- Maglenki
- Xenon Svetla
- Senzori za dozd
- Senzori za svetla
- Fabricko radio
- Komandi na volan
- Board computer
- Tempomat
- Limiter
- Elektrika na stakla (Napred/Nazad)
- Centralno so dalecinsko (2 Kluca)
- Servo, abs, esp.
-Senzori napred
-Senzori nazad
-al bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
071374204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам