1 / 1
9mm .35 JSB dijaboili pcp vozdusna
1.200 МКД
Цената е фиксна
15.09.2022 08:53

Охрид / Охрид

Imam dijaboli 9mm .35 ; 5.25g/81.02gr ; 100 парчина 1450ден.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

////——////
Потврден огласувач
078318556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам