1 / 7
Čizmi za zimski ribolov
6.000 МКД
Цената не е фиксна
24.04.2022 19:22

Битола / Битола

Koza-guma,vnatrecba vloška so memori pena.Čizmite se novi,ne se upotrebeni!Gi prodavam poradi toa sto mi se golemi.Goleminata e 46 ili 30,5 sm.Na niv pisuva 45 no se pogolemi.Kvalitetot e odlicen,kupeni se od danska 12000 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Чевли

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078516666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам