1 / 3
Se prodavaat Elan skii sezona 2021/2022 kupeni
100 €
23.03.2022 10:36

Кисела Вода / Скопје

Elan Pinball pro jib Rocker 175cm tall 86waist
Odlicna all mountain i freestyle skija kupena ovaa zima

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Matej Milenkov
Потврден огласувач
070318682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам