1 / 5
Piaggio Ape dizel spremno za rabota
15.000 €
30.06.2022 11:37

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

Ape 400

Километри:

5000

Se prodava voziloto, spremno za rabota po site standardi.

Kontakt: 070370350

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

1985
Потврден огласувач
Za sekoj oglas ima telefon pod opisot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам