1 / 10
Nova kukja vo van vardarska
199.900 €
04.04.2022 19:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Van Vardarska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Van Vardarska.
_______________
▪️ Katnost: P+2+Pk
▪️ Plac: 400m2
▪️ Dvorno mesto: 310m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 292m2
_______________
▪️ Kukjata e na 3 sprata so golem dvor.
▪️ Kukjata mozhe da se koristi kako 3 zasebni stana, na kat ima 98m2.
_______________

▪️ Dnevna prostorija x 2
▪️ Spalna soba x 5
▪️ Banja x 3
_______________
Cena:
➧199.900€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам