1 / 6
Germanski brend maica/kosula br.L/XL POLO,HILFIGER,GANT
900 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 13:30

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

L

Боја:

Сина

Germanski brend maici kosuli bluzi Polo Hilfiger Gant broj L/XL,Polo,Lacoste
Cena na maicite 2000
..namaleni na 1200.
Denes po 900

Bluza Gant i kosula Polo 2500.
Namaleni na 1500
Kosula Polo 2500..namalena 1200

Bluza Benneton ena 1500
Namalena na 900


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVI maski pantaloni br.34/L org.SPRINGFIELD

800 МКД

%GERMANSKI BREND MAICI% BROJ M/L

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам