1 / 10
Se prodava kuka na odlicna lokacija
150.000 €
23.03.2022 11:59

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

337 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

55 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Коле Неделковски

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип населба Леваци.Куќата е лоцирана на ул.Коле Неделковски бр.26 Штип и е со вкупна површина од 337m² од кои простор за домување се 214m², помошни простории 50m², двор и тераси 55m² и гаража од 18m².Просторот за домување е поделен на два спрата од кои на прв спрат има големна дневна со трпезарија и оддлена кујна, спална соба и тоалет.Горниот спрат и кујна со мал дневен простор и 3 спални соби.Куќата е целосно уредена и реновирана, поставена е нова фасада, парно на дрва, пвц прозори, целосно опремени кујни на двата ката, реновирани купатила.Локациски, куќата е на 5 мин од Плоштад Слобода во Штип и центарот на градот.Одлична можност за оние кои бараат голема и практична куќа, целосно опремена.

Цена за куќата е 150000 евра!
Постои простор за договор!

тел.за контакт:074230500
email:tvojdom20@gmail.com
www.tvojdom.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам