1 / 3
Parcela od 3273m2 vo Neproshteno
22 €
07.07.2022 08:52

Тетово / Тетово

Квадратура:

3273 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela vo selo Neprošteno.

Parcelata ima vkupno površina od 3273m2 i istata e so sredni dimenzii 140 metri dolga i 24 metri široka.

Cena: 22 evra/m2

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 258

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 1800m2 vo Ohrid

115 €

Parcela od 3273m2 vo Neproshteno

22 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам