1 / 4
Parcela od 1498m2 vo Neproshteno
5 €
05.04.2022 11:13

Тетово / Тетово

Квадратура:

1498 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela vo selo Neprošteno.

Kvadratura na parcelata iznesuva 1498m2.

Cena: 5 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410

Stefani 071/345-955

Šifra: 058121

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce

45 €

Parcela vo selo Ljubanci

5000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам