1 / 1
ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )
1 €
Цената не е фиксна
18.01.2023 13:40

Скопје Центар / Скопје

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛАФОЊЕРКИ И СЕКАКОВ ВИД ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ДОМ СТАН ИЛИ ДРУГ ОБЈЕКТ . ВО СЛУЧАЈ НА ДЕФЕКТ ДОАЃАМ ВЕДНАШ.
Услуги:
-монтажа и замена на сите типови лед осветлување
-монтажа сензори за осветлување кои го палат светлото при движење или автоматски во темница
-замена прекидач / прекидач на кабел
-монтажа, замена утикач / шуко (штекер)
-монтажа, замена на автоматски осигурач
-замена сијалично грло на лустер
-замена обично грло за светло
-монтажа, замена sидна лампа
-замена на индикатор
-монтажа, замена на лустер
-монтажа, замена плафоњерка
-монтажа, замена sвоно
-монтажа, замена вентилатор (кујна, бања)
-монтажа тв на секаков ѕид
-Замена главни топливи осигурачи со автоматски (се наоѓаат после броило).
-Замена спратни стански табли со автоматски осигурачи.
- диференцијална заштита (фид склопка)
-Санирање и преправки на стари инсталации
-Промена на стари табли со автоматски осигурувачи
-Испитување и отстранување дефекти во инсталација
-Поправка и чистење на бојлери.
-Замена на штекери,прекидачи,индикатори класични и модуларни
-И сите останати услуги од електриката
Квалитетен мајстор,загарантирана и квалитетна услуга.

Достапен во цел реон на Скопје

📲 Може да не контактирате во секое време на број или на viber и whatsapp.

076/661/810
076/661/810
076/661/810
076/661/810
076/661/810
076/661/810
076/661/810
076/661/810
076/661/810

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од: Претпријатие

Hamza
Потврден огласувач
076661810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам