1 / 9
TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 + UV FILTER
980 €
14.05.2022 17:25

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon Mount
+ HOYA REVO UV FILTER
--------------------------------------------------------
99.9% НОВ !
СЕУШТЕ СО ДЕЛ ОД ЗАШТИТНИ ФОЛИИ
--------------------------------------------------------
КУПЕН НОВ ВО ЛОНДОН
КОРИСТЕН БУКВАЛНО 5-6 ПАТИ
(НЕ Е КОРИСТЕН ПО СВАДБИ И СЛИЧНО...)

MADE IN JAPAN!
--------------------------------------------------------
ЦЕНА НА НОВ = 1090 € + ФИЛТЕР 50€
== 1140
- 160 € ПОПУСТ
== 980 €
--------------------------------------------------------
СЕ ПРОДАВА ПОРАДИ ПРЕМИНУВАЊЕ НА МИРОРЛЕС СИСТЕМ
----------------------------------------------------
eBAND, BBAR, and Fluorine Coatings
Ultrasonic Silent Drive Autofocus Motor
VC Image Stabilization
Moisture-Resistant Construction!----

Canon, nikon, Sony, full frame, mirrorless

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Објективи

Се продава од:

DM
Потврден огласувач
078315818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам