1 / 5
Gumi..Гуми. 205 55 16
200 МКД
900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 17:13

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Prodavam 4 letni gumi tigar...
I
2 zimski..cenata e za site 6 gumi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

nikolce dzambazov
Потврден огласувач
070388405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам