1 / 12
VW GOLF 6 2.0TDI 140KS
7.500 €
7.799 €
28.05.2022 12:09

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS EURO 5 SPORTLINE

*SPORTLINE OPREMA :

- RECARO SEDISTA
- KOZEN VOLAN SO KOMANDI
- ORIGINALNI ALUMINSKI FELNI 17“
- DVOZONSKI KLIMATRONIK (AUTO)
- ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA
- GOLEM BORD KOMPJUTER
- ORIGINAL RADIO VW MP3, DVD
- MAGLENKI
- ABS/ESP
- AIRBAGS 10
- AUX
- NASLONUVAC ZA RAKA
- 6 BRZINI
- ISOFIX
- TEMPOMAT

I MNOGU DRUGO OD OPREMA


VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Аа
Потврден огласувач
077900295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам