1 / 8
Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci
36 €
25.05.2023 09:00

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1146 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad stadionot vo Kavadarci vo oblasta Domovica.
Ostanati se uste 3 placa za prodazba so kvadratura od 371, 374 i 401m2
Vo prikacenite sliki moze da vidite kaj se naogaat placevite, a za podetalni informacii moze da ne kontaktirate.
Ima pristap do sekoj plac (pat, voda, struja, kanalizacija) i istite se vo gradezen reon so dozvola za gradba
Cena 36 eur. po m2
Telefon za kontakt
077 826 494

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Placevi
Потврден огласувач
077826494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам