1 / 12
VW PASAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION START/STOP
По Договор
1 €
09.08.2022 17:43

Кисела Вода / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA VW PASAT 2.0 TDI 140 KS MANUEL MENUVAC 6+R BLUEMOTION START/STOP

PASATOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
LIMARISKI BEZ SMINKA I UDARI

ENTERIERNO KAKO NOV SVE SI FUNKCIONIRA DO NAJSITEN DETAL KLIMATA LADI PERFEKTNO

MOTOR PODVOZJE I MENJAC PERFEKTNI BEZ NIKAKVO KRCKANJE TROPKANJE DIMENJE I PROTEKUVANJE

REGISTRIRAN CELA GODINA DO 2.2023
4 NOVI GUMI SAVA ESKIMO S+3
REALNA KM
GARANTIRAM ZA VOZILOTO
MOZE DA SE POGLEDNE I PROBA VO SEKOE VREME
PODETALNO INFO NA TELEFON
078 406 211
078 222 157

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

...
Потврден огласувач
078406211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам