1 / 4
Se prodava alhambra 4x4 2007 godina
5.300 €
13.04.2022 23:40

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Alhambra 2007god 1.9 tdi 4×4 so 7 Sedista Uvezen od CH
tell 077 807 792

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077807792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам