1 / 1
бојлер 100литарски
1.000 МКД
31.07.2022 16:52

Охрид / Охрид

Се продава исправен болјер од 100 литри марка Делиград со термостат и сигурносен вентил

Категорија: Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам