1 / 3
Prodavam kabel aluminiumski samonoseci 3x35 1x70 1x16
1 МКД
26.05.2022 07:36

Скопје Центар / Скопје

Prodavam aluminumski samonoseci kabel za struja SKS
3x35 Fazi
1x70 Nula
1x16 Ulicno osvetluvanje
Dolzina 117 metra
Kabelot e koristen 4 godini i e vo odlicna sostojba, kabelot e mn jak i moze da se koristi za 7-8 domakinstva

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Aaaa
Потврден огласувач
078821228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам