1 / 8
VW Golf 6 2.0 tdi 2009 uvoz Germanija
7 €
12.05.2022 09:17

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 6 2.0 tdi 2009 god uvezen od germanija se plateno do registracija voziloto ima servisna kniska dva kluca voziloto e kako novo mnogu cuvano poveke informaci ma tel 078 361 787

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам