1 / 1
Fotokopir MP C3000
500 €
06.04.2022 19:59

Автокоманда / Скопје

Се продава одличен Фотокопир во боја со полни тонери
Сервисиран генерално
Вади одлични копии
За истиот имам резервни 4 тонери колор
Го продавам затоа што си купив нов :)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
071/318-543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам