1 / 12
Se prodava Audi A4 2.0 2005g
1 €
05.08.2022 17:09

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A4 2.0 2005g
Napravena golem servis 12.2021
Registrirana do 30.07.2023 so zelen karton
Cena po dogovor
Tel.viber 071887507

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ano
Потврден огласувач
071887507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам