1 / 1
Лозје под Наем Lozje pod Naem
1 МКД
09.05.2022 19:29

Неготино / Неготино

Се издава лозје под наем.
Површина: 10 декари
Локација: на 300-400 метри од Неготино
Сорти: кабарне, картошија, смедеревка, сувињон, ркацител

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071622454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам