1 / 1
Baram rabota vozac / sofer so C kategorija
1 €
24.04.2022 10:35

Градско / Велес

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Angliski jazuk
Francuski jazik
Kompjuterski vestini
Vozacka C kategorija
Mk pasos

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078202778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам