1 / 7
Hyundai Lantra
580 €
16.04.2022 08:53

Виница / Виница

Марка:

Hyundai

Модел:

Lantra

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Hyundai Lantra 1.6 GLS TNG.
Elektricni stakla, bagaznik i siber vo ispravna sostojba. So atestiran plinski ured.
Kontakt 076669631 Oliver

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076669631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам