1 / 2
Sportski Pameten casovnik M4
500 МКД
04.10.2022 09:05

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Sportski Pameteni casovnici - Smart Fitness Bracelet M4

Опис
М4 pameten casovnik

- Merenje na:

- Krven pritisok

- Cekori

- Otcukuvanja na srceva rabota,

- Povici

- Poraki

- Izvestuvanja od Facebook

- Moderen izgled

- Inovativen dizajn

- Visok kvalitet

М4 паметен часовник/гривна

- Мерење на:

- Крвен притисок

- Чекори

- Отчукувања на срцева работа

- Повици

- Пораки

- Известувања од фејсбук

- Модерен изглед

- Иновативен дизајн

- Висок квалитет

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Oglasi55
Потврден огласувач
078713922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам