1 / 11
SE PRODAVA NOVA KUKJA SPROTI ARABELA
1 €
02.07.2022 07:25

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava nova kukja so povrsina od 320m2 dvorno mesto, 200 m2 stanbena povrsina, na ul Ljubica Bogeska sproti Arabela. Kukjata e nova gradba 2020 god, komplet opremena so podno greenje i gradena so naj kvalitetni materijali. Se naogja vo blizina na Arabela i vo blizina na centarot.
Povekje informacii 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Kicevo

65000 €

SE PRODAVA KUKJA VO OPSTINA KARPOS

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам