1 / 8
FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2007
4.299 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 14:39

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E DOMAKINSKI CUVANA, REDOVNO SERVISIRANA, GARAZIRANA, VO ODLICNA SOSTOJBA, PRVA FABRICKA BOJA, NEUDIRANA,DVA KLUCA SO CELOSNO NIVO NA OPREMA 3 GODINI E KAJ MENE I SE NA NEA FUNKCIONIRA.
PROMENETI SE:
PREDNI I ZADNI DISKOVI I PLOCKI PRED 5 MESECI
REDOVEN MAL SERVIS
4 NOVI GREACI
SET REBRAST KAIS RED 20000km
PREDNI CAURI I STABILIZATIRI
EKSTRA CENA ZA KESH
MOZNA ZAMENA SAMO SERIOZNI PONUDI NA VIBER ILI MAIL

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

александар
Потврден огласувач
078299750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам