1 / 8
Daski za hrana
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 16:15

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam daski za hrana vo razlicni golemini i razlicni formi , od buka , bor , hrast , orev, i set od 6 drveni podmetaci za cashi .... premackani so rastitelni masla ... izborot e VASH , po zelba i slika ...

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
075584658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам