1 / 4
Zenski smart-pameten casovnik
2.000 МКД
Цената е фиксна
08.12.2022 10:24

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi smart saati so bluetooth call i 2 remcinja metalno i silikonsko
Boja zlatna so zlatno metalno remce i kremova boja silikonsko remce

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Луксузни Часовници

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077640331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам