1 / 2
Prodavam mikseta i zviucni kutii
420 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.04.2022 19:12

Кочани / Кочани

Se prodava ili meneuva 8 kanalna mikseta so zvucnici moze posebno

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Marijan Cvetanov
Solinska15
Потврден огласувач
078663066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам