1 / 6
Germanski brend pantaloni/bermudi br.XL/XXL HILFIGER%%
1.000 МКД
Цената е фиксна
16.06.2022 15:55

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

XXL

Боја:

Бела

Kako novi germanski brend pantaloni bermudi Tommy Hilfiger br.XL moze i XXL
Kvalitetni lesni bez maana mnogu prakricni

Kupeni skapo
Cena 1800.
Namaleni 1400
Denes 1000


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVO proletno Brend teget sako br.54/XXL

700 МКД

SEZONSKI POPUST OD 20%DO 50% NA CELA ROBA

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам