1 / 12
Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex
5.400 €
Денес 08:25

Велес / Велес

Марка:

Toyota

Модел:

Auris

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

127 kw / 173 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за купување на рати! одобрување веднаш само со лична карта. ве очекуваме!!!

Toyota Auris 2,2 D4D 170 ks

SPORT MODEL

184.000 km - redovno servisiran

Oprema :

* klimatronic
* tempomat
* multifunkcionalen kozen volan
* bord kompjuter
* abs - esp -asr
* fabricko cd radio
* airbags x 6
* elektronika na prozori
* elektronika na retrovizori
* maglenki
* senzor za dozd
* avtomatski dnevni svetla
* navigacija - dvd
* podesuvanje na sedista
* podesuvanje na volan
* isofix na sedista
* alu felgi 17
* sport suspension

- site davacki se podmireni do registracija -

vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 alex


070/354/113

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам