1 / 12
OPEL MERIVA 1,4 GPL A.C. Avto Alex
3.980 €
06.08.2022 08:09

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за купување на рати! одобрување веднаш само со лична карта. ве очекуваме!!!

Opel Meriva 1,4 so Plin

1364 ccm / 66 kw

2010

145.000 km - redovno servisiran

Oprema :

* klima
* abs - esp -asr
* fabricko cd radio
* airbags x 6
* elektronika na prozori
* elektronika na retrovizori
* maglenki
* podesuvanje na sedista
* podesuvanje na volan
* isofix na sedista


- site davacki se podmireni do registracija -

vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 alex


070/354/113

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам