1 / 3
Alcatel Tablet NOV
4.000 МКД
Цената е фиксна
16.05.2022 12:22

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Големина на екранот:

8" инчи

Novi tableti voopsto nekoristeni 2 kom
Viber 078 275 715
Fiksna cena

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

JaMiDIgital
Скопје
Потврден огласувач
078 275 715
Испрати Е-маил до огласувачот

Alcatel TCL 10L

120 МКД

Lenovo MIIX 3 Windows Tablet

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам