1 / 9
Nova kukja vo Drenovec
210.000 €
24.03.2022 13:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

309 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

197 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec.
_______________
▪️ Katnost: Pod+Priz+1
▪️ Plac: 309m2
▪️ Dvorno mesto: 197m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 168m2
_______________
▪️ Kukjata ima dvor napred kako i pozadi.
_______________

▪️ Dnevna prostorija x 1
▪️ Spalna soba x 3
▪️ Banja x 2
_______________
Cena:
➧210.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so lokav vo naselba Potok vo Tetovo

155000 €

nova kuca na 3 kata so deloven prostor

125000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам