1 / 9
HONDA Moto Jakna
4.000 МКД
Цената не е фиксна
24.06.2022 14:39

Прилеп / Прилеп

Se prodava originalna moto jakna HONDA.
Jaknata e malce koristena, na nea nema nikakvi zabeleski, ostetuvajna.
Jaknata e so zastitnici, protektori za na ramena, lakti i grb
Gratis so jaknata ima zastiten pojas

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

Boys
Потврден огласувач
077 833 030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам