1 / 2
Се продава Fiat Brava
По Договор
24.03.2022 16:15

Берово / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Brava

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078/330/374- Делче

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delce
Потврден огласувач
078330374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам