Ladilnik sanducar
5.000 МКД
12.05.2022 05:38

Аеродром / Скопје

Prodavam malce koristen ladilnik sanducar 310 litra Fonko.kako nov
Cena 5000 den
Info na 070/256-436
Skopje .Centar

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Тanja
Потврден огласувач
070256436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам