1 / 8
Renault Koleus 2.0 dizel 4x4
6.250 €
17.09.2022 15:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Koleos

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi,registrirano do 03.2023god,tri kluca orginal.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pavle
Потврден огласувач
070392908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам