1 / 4
Fulda polovni ekstraaaa
1 €
30.07.2022 16:51

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

55

Дијаметар:

15

Se prodavaat 2 polovni Fulda gumi original za Wols. Polo ekstra zacuvani.inf na tel 078223489

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Blagoj Josmov
Потврден огласувач
078223489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам