1 / 11
Se prodavat letni gumi MICHELIN
1.000 МКД
Цената е фиксна
16.05.2022 07:32

Штип / Штип

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Michelin Primacy 3,letni 205*55*R16.komplet site 4-ri za 4000 den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
078 473-242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам