1 / 9
Polovni Delovi Fiat kabrio
1 €
04.05.2022 08:08

Градско / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Tип на делови:

Останато

Punto mk1 1.2 kabrio
Hauba 20 eur
Levo krilo 15 eur
Preden branik 20 eur
Żaden branik 20 eur
Vrati komplet 40 eur(edna)
Alternator 20 eur
Alanser 20 eur
Kompjuter 20eur
Amortizeri 20eur (par)
Hladnjak komplet 20 eur
Ima i drugi delovi
Odgovaraat i na obično punto1 (vratite NE)
Tel .076 702 695

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076702695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам