1 / 6
Se prodava zenski tocak
8.000 МКД
Цената е фиксна
30.03.2022 14:20

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Se prodava zenski tocak vo odlicna sostojba vredi da se vidi marka Jeep donesen od svajcarija tocakot e alominski ima zaden disk sistemot mue shimano

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
078301917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам